Home / Qualpro / Kontakt

Kontakt

+48 713 773 107

info@qualpro.co

Chcesz dowiedzieć się więcej o proRMS? Masz pytania?
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza, mail lub zadzwoń.

    Business Development / Sales

    Michał Forysiak

    Michał Forysiak

    CEO


    +48 579 638 372
    michal.forysiak@qualpro.co
    EN PL

    Bartosz Forysiak

    Bartosz Forysiak

    CTO


    +48 511 718 270
    bartosz.forysiak@qualpro.co
    EN DE PL

    Kamil Goliat

    Kamil Goliat

    Business Development / Sales


    +48 736 851 102
    kamil.goliat@qualpro.co
    EN PL

    Anna Jaguszewska

    Anna Jaguszewska

    Country Manager Iberia & LATAM


    +34 697 960 301
    anna.jaguszewska@qualpro.co
    EN SP PL

    Revenue Management Experts

    Ziemowit Szubielski

    Ziemowit Szubielski

    Dyrektor ds. Szkoleń i Wdrożeń

     

    +48 888 255 559
    ziemowit.szubielski@qualpro.co
    EN PL

      Address:

      Reymonta 13,
      50-225 Wrocław, Poland
      NIP 895-215-21-93

      Integracja systemów / wdrożenia

      Piotr Musztyfaga

      Piotr Musztyfaga

      System integration


      +48 607 524 785
      piotr.musztyfaga@qualpro.co
      EN PL

      Marta Konsencjusz

      Marta Konsencjusz

      Business analyst

      marta.konsencjusz@qualpro.co
      EN PL